Subiekt serwis Katowice

Subiekt gt śląsk

Insert pomoc techniczna

Subiekt katowice

Insert Katowice - Kasy fiskalne Katowice

tel.: 32 255 63 50
Przejdź do treści

Menu główne:

zarezerwuj.pl - to aplikacja do zarządzania rezerwacjami, rejestracjami i wizytami stworzona z myślą o potrzebach wielu różnych branż. Dzięki intuicyjnemu terminarzowi błyskawicznie dodasz do systemu rezerwacje internetowe, telefoniczne czy złożone na miejscu, a Twoi klienci zyskają możliwość dokonania szybkiej rezerwacji z dowolnego miejsca.


Z aplikacji z powodzeniem korzystają już m.in. gabinety lekarskie, przychodnie oraz placówki świadczące inne usługi medyczne, branża transportowa, serwisy IT, restauracje czy salony fryzjerskie. Bogata funkcjonalność zarezerwuj.pl doskonale sprawdzi się jednak w każdej branży oferującej rezerwację usług i zasobów - consultingu, szkoleniach, nauczaniu indywidualnym, hotelach, pensjonatach, warsztatach samochodowych, wypożyczalniach i wielu innych.

System może być także wykorzystywany w przestrzeni wewnątrzfirmowej, np. do rezerwacji sal konferencyjnych czy firmowych samochodów.

Dlaczego zarezerwuj.pl?

Przejrzysty terminarz
Elastyczny i łatwy w obsłudze kalendarz pozwala błyskawicznie dodawać rezerwacje złożone na miejscu lub telefonicznie. Możliwa praca w widoku miesięcznym, tygodniowym lub dziennym.

Powiadomienia SMS
Specjalny mechanizm wysyłania SMS-ów pozwala automatycznie przesyłać potwierdzenia rezerwacji i przypomnienia o nadchodzących wizytach. Na start pakiet bezpłatnych SMS-ów!

Formularz rezerwacji na Twojej stronie
Klienci będą mogli dokonać rezerwacji m.in. używając widgetu zamieszczonego na Twojej stronie www. Wszystkie dokonane w ten sposób rezerwacje pojawią się błyskawicznie w Twoim systemie. To wygodna metoda pozyskiwania klientów - bez rozmów telefonicznych czy wcześniejszej wizyty.

Raporty i dokumenty
zarezerwuj.pl umożliwia szybki dostęp do najważniejszych informacji biznesowych - jedno kliknięcie wystarczy do wywołania raportów o przychodowości i popularności usług oraz najważniejszych danych o klientach. Aplikacja pomaga także tworzyć cenniki i grafiki pracy.

Płatności online
Chcesz, by rezerwacje Twoich usług były możliwe po opłaceniu zaliczki lub całej należnej kwoty? Nic prostszego - dzięki wbudowanym w system płatnościom online!
tel.: 32 255 63 50
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego