Subiekt serwis Katowice

Subiekt gt śląsk

Insert pomoc techniczna

Subiekt katowice

Kasy fiskalne Sosnowice - Kasy fiskalne Katowice

tel.: 32 255 63 50
Przejdź do treści

Menu główne:

KASY FISKALNE NOVITUS:
Kasa fiskalna Nano ONLINE
Mobilna kasa fiskalna NANO online to kwintesencja ergonomii i designu,   przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i  usługowych oraz wszędzie tam, gdzie trudno zmieścić większe urządzenia fiskalne. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która  jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK),  zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i  Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków  technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Kopia wydruku  dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a  dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację.
Kasa NANO online jest najlepiej zaprojektowaną i przemyślaną kasą na  polskim rynku! Swój ergonomiczny kształt oraz optymalne rozmiary,  urządzenie zawdzięcza wieloletniej pracy i doświadczeniu naszych  inżynierów. Wersja online łączy w sobie wszystkie zalety sprawdzonego  projektu oraz nowoczesne technologiczne serce, napędzające to urządzenie.. Zapytaj o cenę!
Kasa fiskalna SENTO ONLINE
Kasa  Novitus SENTO Online to następca legendarnych kas z rodziny SENTO.  Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz  zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat  taka sama wydajność pracy jest gwarantowana.
SENTO Online to kasa fiskalna umożliwiająca połączenie i przesyłanie  danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci  teleinformatycznej.  Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia  Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków  technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o  VAT. Do poprawnej współpracy z CRK wystarczy jedynie połączenie z  właściwie skonfigurowaną siecią internetową.  Kasa jest dedykowana małym  i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy  kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną  wcześniej w segmencie dużych kas systemowych. Bardzo duża baza towarowa,  precyzyjne nazewnictwo towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele  złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB pozwalają stworzyć  zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Ergonomiczna budowa  sprawia, że wielogodzinna praca na tej kasie będzie wygodna i efektywna.. Zapytaj o cenę!
Kasa fiskalna NEXT ONLINE
Novitus NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych.  Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego  Teraz Polska  w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument  przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu.
PROSTOTA OBSŁUGI
Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta i intuicyjna. Chcesz sprzedawać  na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk  ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT Online. Nie  zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi  dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i  tak.
STANDARD ONLINE
Kasa NEXT Online posiada możliwość połączenia i przesyłania danych do  Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej.   Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra  Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków  technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o  VAT. Funkcje te są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi  wykonywać żadnych dodatkowych operacji, jedynie zapewnić drukarce  połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową.. Zapytaj o cenę!
Kasa fiskalna NEXT
Przedstawiamy Novitus next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych.
Jest dotyk i jest klawaitura fizyczna - obsługuj jak wolisz! Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie next. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.
Zobacz specjalną witrynę www.next.novitus.pl na której dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o kasie następnej generacji - NOVITUS NEXT. Zapytaj o cenę!
Kasa fiskalna Nano E
Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i  ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż  (przenośną) lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną  powierzchnię. Wymiary kasy, jej podzespoły oraz ergonomiczny interfejs  obsługi zostały zaprojektowane po wieloletniej analizie potrzeb  sprzedawcy niewielkiego sklepu, zakładu usługowego czy też sprzedaży  przenośnej.
Jest to pierwsza w Polsce przenośna kasa fiskalna realizująca zapis  kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi  Rozporządzenia Ministra Finansów. Zastosowanie elektronicznej kopii  paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia. Kopia wydruku  zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w  aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka  lat pracy kasy. Karta o pojemności 4GB może pomieścić ponad dwa miliony  paragonów. Zapytaj o cenę!
Kasa fiskalna MAŁA PLUS E
To najnowsza technologia dedykowana dla małych  punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na  elektronicznym nośniku danych (karta SD), wg najnowszych wytycznych  Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju. Nowoczesne wzornictwo,  sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa  jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i  wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie  można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa  nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni  stanowiska sprzedaży. Kasa posiada bazę towarową 3000 towarów, każdemu z  towarów można zaprogramować nazwę do 40 znaków. Paragon może być  przyozdobiony nagłowkiem graficznym, a możliwość wydrukowania NIP  Nabywcy spowoduje, że nie trzeba będzie wystawiać klientom faktur na  zakupy do kwoty 450zł. Zapytaj o cenę!
Kasa fiskalna Sento LAN E
Sento LAN E posiada bazę towarową mogącą pomieścić aż 16.000 towarów z nazwą 40-sto znakową, co zbliża ją do poziomu kas systemowych. Można zaprogramować dodatkowo 10.000 kodów dowiązanych do istniejących towarów. Posiada bufor ON-Line mogący pomieścić aż 20.000 wpisów. Towary można przyporządkować do 100 grup towarowych (działów) a obsługę na kasie kontrolować dla 32 kasjerów z różnymi prawami dostępu. W bazie towarowej można zaprogramować 64 opakowania, które można przypisać do towarów, tworząc aż 1.000 tandemów. Nowością jest również możliwość tworzenia powiązań (kompletów) towar + towar. Kasa prowadzi kontrolę stanów magazynowych sprzedawanych towarów, posiada funkcję „sprawdzarki cen”, wykonania przeceny towarów. Do sprzedawanych towarów można dołączyć dodatkowy opis towaru z wcześniej zaprogramowanych w bazie lub podany z klawiatury podczas sprzedaży. Zapytaj o cenę!
Kasa fiskalna Soleo Lan E
Zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii dla pełnego wsparcia Twoich biznesowych potrzeb. Zaawansowana technologia, najnowszy procesor i ogromna pamięć. Taka sama wydajność pracy dzisiaj i za wiele lat. Dwa duże graficzne wyświetlacze LCD  czytelnie zaprezentują to co sprzedajesz Tobie i klientowi, precyzyjnie  poinformują o stanie kasy oraz wykonywanych raportach. Regulowany  kontrast zapewni czytelność nawet w mocno nasłonecznionych miejscach. Zaprojektowana przez specjalistów pod kątem ergonomiczności.  Klawisze pogrupowane kolorami intuicyjnie wskazują ich przeznaczenie.  Dodatkowa klawiatura ułatwi zarówno obsługę klienta jak również  wykonywanie raportów. W prosty sposób zaprogramujesz klawiaturę pod  swoje potrzeby. Dostępne w kasie interfejsy  komunikacyjne umożliwiają komunikację i programowanie kasy z dowolnego  miejsca na świecie. Połączenie LAN Ethernet jest bardzo szybkie i  stabilne. Podłącz do kasy równocześnie komputer, dowolną szufladę,  czytnik, wagę, terminal kart płatniczych oraz kamery monitoringu. Łącząc  obraz z kamer z wydrukiem z kasy kontroluj pracę kasjerów. Podłączony  do kasy pendrive USB przechowa kopię bazy towarowej oraz konfigurację  kasy. Zapytaj o cenę!
DRUKARKI FISKALNE NOVITUS:
Drukarka fiskalna DEON ONLINE
Drukarka fiskalna DEON Online to najnowsze urządzenie z rodziny sprawdzonych urządzeń fiskalnych DEON. Cechuje ją przede wszystkim ergonomia i praktyczność. Sprawdzi się w punktach prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Wytrzyma nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne: wysokie i niskie temperatury. Drukarka posiada również wbudowane i specjalnie przystosowane zasilanie akumulatorowe tak, aby można było na niej pracować nawet kilka dni bez zasilania zewnętrznego. DEON Online pozwala użytkownikowi na wydruk szerokiej gamy wydruków niefiskalnych - wydrukujesz wszystko co   konieczne do funkcjonowania sklepu lub firmy bez konieczności stosowania dodatkowych drukarek.
Drukarka fiskalna DEON Online umożliwia połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej.  Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT. Funkcje te są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, jedynie zapewnić drukarce połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową. Zapytaj o cenę!
Drukarka fiskalna Bono ONLINE
Możliwości  drukarki Novitus BONO Online są ogromne, mimo jej niewielkich  gabarytów. Jest to urządzenie online dedykowane do małych i średnich  punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu  komputerowego, a drukarka będzie uzupełnieniem stanowiska sprzedaży.  Dzięki szerokiej gamie wydruków niefiskalnych, wydrukujesz wszystko co   konieczne do funkcjonowania sklepu lub firmy bez konieczności stosowania  dodatkowych drukarek.
Drukarka fiskalna BONO Online umożliwia połączenie i przesyłanie  danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci  teleinformatycznej.  Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia  Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków  technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o  VAT. Funkcje te są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi  wykonywać żadnych dodatkowych operacji, jedynie zapewnić drukarce  połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową.
Drukarka posiada dwa wyświetlacze graficzne LCD, na których w sposób  przejrzysty wyświetla nazwy sprzedawanych towarów i usług lub komunikaty  komentujące pracę drukarki. 60-cio metrowa rolka papieru pozwala na  długą nieprzerwaną pracę. Dowolne wydruki niefiskalne, również z  grafiką, logo graficzne w nagłówku i stopce, faktury VAT, NIP nabywcy na  paragonie – to możliwości drukarki, na które warto zwrócić uwagę. Zapytaj o cenę!
Drukarka fiskalna HD ONLINE
Drukarka Novitus HD online to pierwsza na polskim rynku drukarka z kolorowym wyświetlaczem klienta pozwalającym wyświetlać komunikaty oraz grafikę w trybie High Color, obsługująca jednocześnie komunikację z Centralnym Repozytorium Kas, zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Drukarka Novitus HD online zbudowana jest w oparciu o niezawodny, profesjonalny, bardzo trwały i szybki mechanizm drukujący japońskiej firmy Citizen, który oprócz paragonów może drukować również faktury VAT. W standardzie posiada profesjonalny obcinacz papieru. Drukarka współpracuje z programami sprzedaży na najpopularniejszym protokole komunikacyjnym na polskim rynku, zgodnym ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus. Wersja online drukarki HD to zbiór sprawdzonej technologii z poprzednich modeli połączony z najnowocześniejszymi standardami na rynku drukarek fiskalnych. Zapytaj o cenę!
Drukarka fiskalna DEON LAN E
Nowsza,  bardziej rozbudowana wersja drukarki Deon E. Drukarka Deon LAN E – po  poprzedniku odziedziczyła dobrze kojarzącą się nazwę oraz najbardziej  ergonomiczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku. Jednak  środek, to zupełnie nowa drukarka fiskalna z funkcjonalnością spotykaną w  najdroższych, najbardziej zaawansowanych drukarkach fiskalnych. Z  zewnątrz widać, że zmieniły się wyświetlacze: teraz drukarka Deon LAN E  wyposażona jest w wyświetlacze graficzne o rozdzielczości 132 x 48  pikseli graficznie wyświetlające menu oraz nazwy sprzedawanych towarów.
Nowa płyta główna drukarki to nowy procesor, nowy system operacyjny,  nowe złącza komunikacyjne i nowe możliwości. Drukarka może zostać  wyposażona w opcjonalne łącza komunikacji bezprzewodowej BT lub WLAN  (WiFi). Zapytaj o cenę!
Drukarka fiskalna Bono E
Nowsza wersja dobrze znanej na rynku drukarki fiskalnej z elektroniczną kopią paragonu dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem stanowiska sprzedaży. Od swojej poprzedniczki Bono E różni się nową płyta główną, opartej o nowy porcesor, większą ilością pamięci i nowym systeme operacyjnym. Różni się też ilością dostępnych interfejsów - w tym nowoczesnym złączem komunikacyjnym LAN. Za pomocą tego złącza można drukarkę podłączać do tradycyjnej sieci komputerowej. Nowe zasoby systemowe dają drukarce zupełnie nowe funkcjonalności, dostępne dotychczas w nadroższych drukarkach fiskalnych. Drukarka posiada dwa wyświetlacze graficzne LCD – jeden dla operatora, drugi dla klienta – na których bardzo precyzyjnie wyświetla nazwy sprzedawanych towarów i usług lub komunikaty komentujące pracę drukarki. 60-cio metrowa rolka papieru pozwala na długą nieprzerwaną pracę. Dowolne wydruki niefiskalne, również z grafiką, logo graficzne w nagłówku i stopce, faktury VAT, NIP nabywcy na paragonie – to możliwości drukarki, na które warto zwrócić uwagę.. Zapytaj o cenę!
Drukarka fiskalna DELIO PRIME E
Najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna  drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na  elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28  listopada 2008 r. Cechy użytkowe drukarki (np. drukowanie faktur VAT  bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, wielowalutowość), jej  parametry oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania,  zapewniające wysoką niezawodność, plasują DELIO PRIME E pośród drukarek  o najwyższym standardzie. Drukarka fiskalna DELIO PRIME E z powodzeniem  może być stosowana na każdym stanowisku, na którym sprzedaż prowadzona  jest z użyciem komputera. Jej szczególne cechy docenią jednak duże  placówki, o szerokim asortymencie i bardzo wysokim obciążeniu punktu  kasjerskiego. Wyjątkowe, nowoczesne wzornictwo drukarki przekona tych,  którzy przywiązują dużą uwagę do wystroju wnętrza sklepu/punktu obsługi. Zapytaj o cenę!
Drukarka fiskalna HD E
Pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Może  występować z wyświetlaczem zintegrowanym z obudową drukarki lub z  wolnostojącym, podłączanym do drukarki przewodem o długości do 125 cm. Wyświetlacz  ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane  klipy graficzne - np. filmy reklamowe. Drukarka pozwala na sprzedaż  towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem. Drukuje  dowolne tekstowo-graficzne wydruki  niefiskalne, jako oddzielne wydruki  lub dołączane bezpośrednio do paragonu fiskalnego. Zapytaj o cene!
Drukarka fiskalna DELIO APTEKA E
Pierwsza na polskim rynku, najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. przeznaczona do pracy w aptekach i punktach sprzedaży, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Cechy użytkowe drukarki (np. drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, wielowalutowość), jej parametry oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność, plasują DELIO APTEKA E pośród drukarek o najwyższym standardzie. Zapytaj o cenę!
tel.: 32 255 63 50
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego