Subiekt serwis Katowice

Subiekt gt śląsk

Insert pomoc techniczna

Subiekt katowice

Kasy fiskalne Sosnowice - Kasy fiskalne Katowice

tel.: 32 255 63 50
Przejdź do treści

Menu główne:

KASY FISKALNE NOVITUS:
Kasa fiskalna Nano E
Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i  ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż  (przenośną) lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną  powierzchnię. Wymiary kasy, jej podzespoły oraz ergonomiczny interfejs  obsługi zostały zaprojektowane po wieloletniej analizie potrzeb  sprzedawcy niewielkiego sklepu, zakładu usługowego czy też sprzedaży  przenośnej.
Jest to pierwsza w Polsce przenośna kasa fiskalna realizująca zapis  kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi  Rozporządzenia Ministra Finansów. Zastosowanie elektronicznej kopii  paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia. Kopia wydruku  zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w  aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka  lat pracy kasy. Karta o pojemności 4GB może pomieścić ponad dwa miliony  paragonów. Zapytaj o cenę!
Kasa fiskalna MAŁA PLUS
Zaawansowany  technologicznie produkt, przeznaczony dla niewielkich punktów  sprzedaży. Nowoczesny design, sprawdzona, poparta wieloletnim  doświadczeniem ergonomia, oraz zastosowanie podzespołów najwyższej  jakości sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas  fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń  fiskalnych. Dzięki kompaktowym wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca  na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży. Zapytaj o cenę!
Kasa fiskalna MAŁA PLUS E
To najnowsza technologia dedykowana dla małych  punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na  elektronicznym nośniku danych (karta SD), wg najnowszych wytycznych  Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju. Nowoczesne wzornictwo,  sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa  jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i  wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie  można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa  nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni  stanowiska sprzedaży. Kasa posiada bazę towarową 3000 towarów, każdemu z  towarów można zaprogramować nazwę do 40 znaków. Paragon może być  przyozdobiony nagłowkiem graficznym, a możliwość wydrukowania NIP  Nabywcy spowoduje, że nie trzeba będzie wystawiać klientom faktur na  zakupy do kwoty 450zł. Zapytaj o cenę!
Kasa fiskalna SENTO E
Z homologacją PT 20/2015 to rozbudowana wersja  bardzo nowoczesnej, obecnej od 3 lat na rysku kasy fiskalnej. Kasa  dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym, realizująca  rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD).  Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i  funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych.  Wszystko to w oparciu o doskonale przetestowane, najwyższej jakości  podzespoły. Bardzo duża, jak na ten segment kas baza towarowa,  precyzyjne nazewnictwo towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele  złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB (również typu host)  pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Zapytaj o cenę!
Kasa Novitus Sento LAN E
Należy do najnowocześniejszych urządzeń fiskalnych dostępnych na rynku. Jest kasą wyposażoną w elektroniczną kopię paragonów, zapisywaną na karcie uSD. Pozwala zaprogramować do 16 000 pozycji w bazie towarowej. Ponadto posiada aż 28 definiowalnych klawiszy, co umożliwia prowadzenie szybkiej sprzedaży. Największym atutem kasy jest niewątpliwie zastosowany w tym modelu interfejs LAN, umożliwiający sprawną wymianę danych z komputerem. Złącze LAN ułatwia zaprogramowanie bazy danych, dobranie ustawień oraz bieżących odczytów dowolnych informacji. Rozwiązanie LAN daje możliwość dwustronnej komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi. Dodatkowo kasa jest wyposażona w port USB typu HOST oraz złącze RS-232, dzięki czemu można ją podłączyć do wielu urządzeń peryferyjnych, jak np. waga, drukarka bonowa, szuflada, terminal kart płatniczych, skaner kodów kreskowych czy modem. Zapytaj o cenę!
Kasa fiskalna Soleo Lan E
Zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii dla pełnego wsparcia Twoich biznesowych potrzeb. Zaawansowana technologia, najnowszy procesor i ogromna pamięć. Taka sama wydajność pracy dzisiaj i za wiele lat. Dwa duże graficzne wyświetlacze LCD  czytelnie zaprezentują to co sprzedajesz Tobie i klientowi, precyzyjnie  poinformują o stanie kasy oraz wykonywanych raportach. Regulowany  kontrast zapewni czytelność nawet w mocno nasłonecznionych miejscach. Zaprojektowana przez specjalistów pod kątem ergonomiczności.  Klawisze pogrupowane kolorami intuicyjnie wskazują ich przeznaczenie.  Dodatkowa klawiatura ułatwi zarówno obsługę klienta jak również  wykonywanie raportów. W prosty sposób zaprogramujesz klawiaturę pod  swoje potrzeby. Dostępne w kasie interfejsy  komunikacyjne umożliwiają komunikację i programowanie kasy z dowolnego  miejsca na świecie. Połączenie LAN Ethernet jest bardzo szybkie i  stabilne. Podłącz do kasy równocześnie komputer, dowolną szufladę,  czytnik, wagę, terminal kart płatniczych oraz kamery monitoringu. Łącząc  obraz z kamer z wydrukiem z kasy kontroluj pracę kasjerów. Podłączony  do kasy pendrive USB przechowa kopię bazy towarowej oraz konfigurację  kasy. Zapytaj o cenę!
Kasa fiskalna PS 4000 E
Najwyższy standard fiskalnych kas systemowych  na rynku. Jest pierwszą w Polsce kasą systemową typu ECR realizującą  zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z  wytycznymi Ministerstwa Finansów. Przeznaczeniem PS 4000 E są duże  placówki handlowe i supermarkety. Kasy z homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar mają jeszcze więcej ciekawych funkcji, niż wcześniejsze modele. Zapytaj o cenę!
DRUKARKI FISKALNE NOVITUS:
Drukarka fiskalna DEON E
Nowoczesna technologia,  zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona dla osób  prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa,  lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo  niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne. Jest to pierwsza w Polsce przenośna drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych,  zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów oraz Ministra Gospodarki.  Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacząco redukuje koszty  eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim  papierze, z pominięciem równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki  papieru kopią. Zapytaj o cenę!
Drukarka fiskalna Bono E
Z homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar i z  programem 2.06 posiada nowe funkcjonalności, sprawiające, że podobnie  jak wcześniej Delio Prime E tak teraz Bono E ma więcej wspólnego z  Novitus HD E niż z poprzednią wersją Bono E. Wszystko to sprawia, że  urządzenia te są jeszcze bardziej atrakcyjne i dają użytkownikom wiele  nowych możliwości. Drukarka wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze graficzne.  Wyświetlacz operatora ma 132 x 32 piksele a wyświetlacz klienta 132 x 64  piksele. Na wyświetlaczach tych drukarka bardzo dokładnie informuje  kasjera o pracy drukarki, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a  klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty.  Dodatkowo na wyświetlaczu dla klienta drukarka może wyświetlać grafikę  lub teksty reklamowe. Zapytaj o cenę!
Drukarka fiskalna DELIO PRIME E
Najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna  drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na  elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28  listopada 2008 r. Cechy użytkowe drukarki (np. drukowanie faktur VAT  bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, wielowalutowość), jej  parametry oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania,  zapewniające wysoką niezawodność, plasują DELIO PRIME E pośród drukarek  o najwyższym standardzie. Drukarka fiskalna DELIO PRIME E z powodzeniem  może być stosowana na każdym stanowisku, na którym sprzedaż prowadzona  jest z użyciem komputera. Jej szczególne cechy docenią jednak duże  placówki, o szerokim asortymencie i bardzo wysokim obciążeniu punktu  kasjerskiego. Wyjątkowe, nowoczesne wzornictwo drukarki przekona tych,  którzy przywiązują dużą uwagę do wystroju wnętrza sklepu/punktu obsługi. Zapytaj o cenę!
Drukarka fiskalna HD E
Pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Może  występować z wyświetlaczem zintegrowanym z obudową drukarki lub z  wolnostojącym, podłączanym do drukarki przewodem o długości do 125 cm. Wyświetlacz  ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane  klipy graficzne - np. filmy reklamowe. Drukarka pozwala na sprzedaż  towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem. Drukuje  dowolne tekstowo-graficzne wydruki  niefiskalne, jako oddzielne wydruki  lub dołączane bezpośrednio do paragonu fiskalnego. Zapytaj o cene!
Drukarka fiskalna DELIO APTEKA E
Pierwsza na polskim rynku, najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. przeznaczona do pracy w aptekach i punktach sprzedaży, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Cechy użytkowe drukarki (np. drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, wielowalutowość), jej parametry oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność, plasują DELIO APTEKA E pośród drukarek o najwyższym standardzie. Zapytaj o cenę!
tel.: 32 255 63 50
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego